ПРО НАС

Шановні друзі!

          Створюючи адвокатське об’єднання «Altera Lex», я надихався роботою кращих юристів та адвокатів, з якими мав  честь працювати упродовж своєї кар’єри в правоохоронних органах. Професійність, оперативність, стриманість та адекватна цінова політика – це ті принципи, за якими працює наша команда.

 

          Наше об’єднання консолідувало одних з найкращих практиків у галузі кримінального процесу та судових спорів. Саме впевненість у підтримці команди, а також чіткому баченні стратегії розвитку об’єднання, стало поштовхом початку діяльності «Altera Lex».

 

          Завдяки багаторічному досвіду роботи в кримінальній галузі, я зрозумів декілька речей: найкращий спосіб захисту – це превентивні дії, профілактика та вибір найкращих юристів. Саме професіоналізм адвокатів грає вирішальну роль у питанні свободи та відповідальності. Обираючи собі або близькій Вам людині адвоката, пам’ятайте, що від цієї людини буде залежати Ваше майбутнє. Один з моїх принципів – наймай кращих, проте ні в чому їм не довіряй. Розумію, це досить не стандартний месседж Голови об’єднання. Однак, хочу одразу пояснити – ми не шукаємо друзів серед клієнтів, передусім нашою головною метою є досягнення Вашого успіху . Тільки завдяки цьому Ми розраховуємо на Вашу довіру. Тільки завдяки цьому, звертаючись до Нашого об’єднання, Ви можете бути впевнені, що звернулись до професіоналів своєї справи.

 

          Ми живемо за часів, коли кримінально-правовий захист бізнесу майже асимілювався з лобізмом та самим механізмом його ведення. Нажаль, законодавець ставить у залежність бізнес структури від впливу Державного регулятора. Саме мінімізація ризиків такого впливу та наслідків є метою нашої роботи.

О. Ничипоренко

«Все буде Altera!»

О. Ничипоренко

Досвід

Краще за все про наш професіоналізм свідчить наступний факт: в нашій команді відсутні спеціалісти з досвідом роботи менш ніж 10 років в галузі юриспруденції.

“Altera Lex” – це команда професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в слідчих органах, прокуратурі та судах. Ми консолідували кращих спеціалістів у сфері кримінального права та представництва у суді.

Pillars in Retro Instagram Style
Depositphotos_84952860_xl-2015

Переваги

Зважаючи на наш багаторічний досвід роботи у державному секторі, однією з наших переваг є взаємодія та налагоджений контакт з представників правоохоронної та судової гілок влади.

Однією з наших основних цілей – є свобода наших клієнтів, яка є безцінною. Ми завжди даємо відвертий прогноз вирішення проблеми клієнта, навіть якщо це виключить подальшу співпрацю. Ми цінуємо нашу репутацію.

Оперативність

Ми з Вами на зв’язку 24 години на добу. Наші адвокати можуть виїхати до Вас в будь-який час, задля максимально швидкого та ефективного результату.

Ми є зацікавленою стороною в успішному вирішенні Ваших питань.

Кожен з нас працює на засадах партнерства і є невід’ємною частиною злагодженого механізму під назвою «Захист». Ваш успіх – це і наш успіх водночас!

Retro image of lawyer signing important legal document on black desk. Over black background.

Наша команда

Котирло
Андрій
Вікторович

ПАРТНЕР, КЕРІВНИК КРИМІНАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

Братушка
Роман
Сергійович

ПАРТНЕР, КЕРІВНИК СУДОВОЇ ПРАКТИКИ

Тамбулатов
Олександр Олександрович

АДВОКАТ АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Іванов
Артем Валерійович

АДВОКАТ АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Войцех
Віталій Ярославович

АДВОКАТ АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Пашко
Марія
Вікторівна

МОЛОДШИЙ ЮРИСТ